امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87362
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بنیاد ایران‌شناسی تهیه گزارش تصویری از آخرین وضعیت «آثار باستانی و تاریخی ایران» را دستور کار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بنیاد ایران‌شناسی تهیه گزارش تصویری از آخرین وضعیت «آثار باستانی و تاریخی ایران» را دستور کار قرارداده و چهارمین«جشنواره عکس ایران شناسی» را با موضوع «آثار تاریخی و فرهنگی ایران زمین»، با تأکید بر سه محور «جلوه‌های بدیع و نادر از آثار تاریخی»، «دیدگاه‌های آسیب‌شناسانه» و «جزئی‌نگری در آثار تاریخی و فرهنگی ایران‌زمین» را، در دو بخش حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای، از نوزدهم خردادماه جاری به مدت یک هفته، برگزار می‌کند.

بر اساس این گزارش به دبیرخانه چهارمین «جشنواره عکس ایرانشناسی» بیش از 4300 قطعه عکس از 463 عکاس ارسال شد، که پس از داوری آثار ارسالی به این دوره از جشنواره، از سوی هیئت داوران، تعداد 80 قطعه عکس از 63 عکاس، در دو بخش حرفه‌ای و غیر حرفه ای، به بخش نمایشگاهی جشنواره راه یافت.

در آیین گشایش این دوره از جشنواره که صبح روز نوزدهم خردادماه برگزار خواهد شد، طی مراسمی ویژه به سه نفر از برگزیدگان در بخش حرفه‌‌ای دو سکه تمام بهار آزادی و به دو نفر از برگزیدگان در بخش غیر حرفه‌ای یک سکه تمام بهار آزادی اهدا خواهد شد. همچنین از سه عکاس به عنوان شایسته تقدیر، تجلیل خواهد شد. برگزارکنندگان این جشنواره به هر عکس پذیرفته‌شده در بخش نمایشگاهی نیز مبلغ 500000 ریال به عنوان حق‌التالیف پرداخت خواهند کرد. بنیاد ایران‌شناسی چهارمین «جشنواره عکس ایران شناسی» را با همکاری شبکه مستند صدا و سیمای جمهوری اسلامی برگزار می‌کند.

 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها