امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۰۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87372
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز یکشنبه با حضور مقامات ارشد دولتی، هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه به عنوان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز یکشنبه با حضور مقامات ارشد دولتی، هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه به عنوان بزرگترین نمایشگاه مالی خاورمیانه در تهران آغاز می‌شود.

این نمایشگاه با حضور بی‌سابقه 360 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه هشتم بورس، بیمه و بانک در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

مراسم افتتاح هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX) روز یکشنبه (18 خرداد ماه ) است. اما نمایشگاه امسال نسبت به سال های گذشته امتیازات زیادی دارد.

رشد 20 درصدی شرکت کنندگان در فضایی بزرگتر نمونه‌ای از این امتیازات است و حضور پررنگ کشورهای اروپایی در کنار بیش از 350 شرکت داخلی از امتیازات این نمایشگاه است.

شرکت کنندگان نمایشگاه امسال در مقایسه با دوره هفتم، 20 درصد رشد داشته، همچنین فضای مفید نمایشگاه، حدود 20 هزار مترمربع و مجموع فضای اختصاص یافته به نمایشگاه، حدود 40 هزار متر مربع است تا اهالی بازار سرمایه، پول و بیمه بتوانند به راحتی دور هم جمع شوند و آخرین دستاوردهایشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند، اما ارزنده ترین و برجسته ترین ویژگی این دوره از نمایشگاه حضور پررنگ تر کشورهای خارجی در نمایشگاه است.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار