امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87386
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 132
منصور حقیقت‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار داشت: ما منتظر تغییر رفتار عربستان بعد از تغییر و تحولات اخیر منطقه به ویژه در ...

منصور حقیقت‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار داشت: ما منتظر تغییر رفتار عربستان بعد از تغییر و تحولات اخیر منطقه به ویژه در سوریه و عراق هستیم و هیچ لزومی ندارد در توسعه روابط با عربستان با عجله و شتاب رفتار کنیم، بلکه بهتر است با حل برخی از موانع این کار انجام شود.

وی با ابراز نارضایتی از اقدام عربستان در حمایت آشکار از گروه‌های تروریستی همچون تکفیری‌ها، وهابی‌ها، سلفی‌ها و داعش در منطقه، افزود: ما منتظر تغییر رفتار این کشور هستیم تا با بهبود شرایط بتوان نسبت به توسعه روابط، اقدام لازم و تصمیم جدی را انجام داد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس ضرورت تجدید نظر در رفتار و نگاه مسئولان عربستان را بعد از ناکامی غرب در سوریه بیان کرد و گفت: عربستان باید به صورت آشکار و علنی از پشتیبانی و حمایت گروه‌های تروریستی و تبدیل شدنش به یک کشور عربی ارتجاعی و حامی تروریست‌ها در عالم اسلام دست بردارد تا به تدریج زمینه و فضایی فراهم شود که بتوان به تقویت و توسعه روابط، فکری اساسی کرد.

حقیقت‌پور در پایان گفت‌وگوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل خاطرنشان کرد: با پیروزی بشار اسد در منطقه و همچنین ناکام ماندن ایادی استکبار در برهم زدن نظم و انضباط در این کشور، پیش‌بینی می‌شود تحولات خوشایندی در منطقه اتفاق بیفتد.

 

انتهای پیام/62001/گ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها