امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87398
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
 به ‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه «لس‌آنجلس تایمز»، «کلیف کاپچان»، تحلیلگر آمریکایی در تازه‌ترین تحلیل خود ...

 به ‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه «لس‌آنجلس تایمز»، «کلیف کاپچان»، تحلیلگر آمریکایی در تازه‌ترین تحلیل خود درباره گفت‌وگوهای دوجانبه ایران و آمریکا بابت مسئله هسته‌ای اظهار نوشت: نشست آتی ایران و آمریکا این پیام را به ما می‌رساند که گفت‌وگوها سخت هستند اما دو طرف می‌خواهند کاری در این زمینه (برون رفت) انجام دهند.

این گزارش در ادامه افزود: دولت آمریکا بهترین مذاکره‌کنندگان خود را برای این گفت‌وگوها انتخاب کرده است تا به ایران فشار وارد کند و البته اگر طرف ایرانی حرفی برای گفتن نداشت هرگز این دعوت را نمی‌پذیرفت.

این روزنامه در خاتمه خاطر نشان ساخت که «اوباما» به ارسال پیام به ایران برای رسیدن به توافق هسته‌ای ادامه خواهد داد و این مورد جز اولویت‌های امنیتی وی است.

لس‌آنجلس تایمز در پایان می‌نویسد: در صورت شکست در مذاکرات، غرب فشار بر ایران را افزون‌تر خواهد کرد و ایران نیز مسیر قبلی هسته‌ای خود را ادامه خواهد داد.
انتهای پیام/ی
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها