امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8740
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۸
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیل لابوت فیلم‌ساز فرانسوی تبار سینما، امر کارگردانی این فیلم را - که مدت‌هاست قصد ساخت آن را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیل لابوت فیلم‌ساز فرانسوی تبار سینما، امر کارگردانی این فیلم را - که مدت‌هاست قصد ساخت آن را دارد - به عهده دارد.

خط اصلی قصه این درام جنایت‌کارانه، درباره دو سارق خرده پا و پاره وقت (با بازی اتان هاوک و اد هریس) است که پس از یک سرعت ناموفق، از شهر خود فرار می‌کنند.

آنها در حال فرار با دو آدم غریبه مرموز برخورد کرده و آشنا می‌شوند. اما اوج ماجرا زمانی شکل می‌گیرد که این دو در اتاق هتل خود، با یک چمدان پر از دلار روبرو می‌شوند.

ماجراها به صورتی پیش می‌رود که در وهله اول این دو دوست رودرروی دو غریبه مرموز قرار می‌گیرند و پس از مدتی، بر علیه یکدیگر اقدام می‌کنند. حاصل کار با خون و خونریزی همراه است.

کلید فیلم‌برداری «جغرافی امید» اواسط ماه ژانویه در پورتوریکو زده می‌شود و قرار است برای نمایش عمومی در اوایل فصل زمستان سال 2014 آماده شود.

لابوت درباره فیلم تازه‌اش می‌گوید:« این فیلم قصه‌ای اجتماعی را تعریف می‌کند که بدون زمان و مکان است و وصف حال آدم‌های درمانده امروزی در هر نقطه‌ای از جهان به حساب می‌آید. آدم‌هایی که مشکلات و بحران‌های اقتصادی فعلی آمریکا و اروپا، آنها را تبدیل به موجوداتی مکانیکی و آهنی کرده، شخصیت‌های اصلی این درام دلهره‌آور هستند.»

این فیلم‌ساز به این نکته هم اشاره می‌کند که «جغرافی امید» در دل خود خشونتی شاعرانه و تصاویر انتزاعی را به نمایش می‌گذارد، تا بتواند قصه‌اش را تعریف کند.

در عین حال خوبی و بدی و دو نیروی خیر و شر هم در قصه فیلم «جغرافی امید» نقش مهمی بازی می‌کنند و در پس زمینه ماجراها، حضور پررنگی دارند.

لابوت با اشاره به قصه فیلم‌نامه «جغرافی امید» می‌گوید این فیلم اثری بوده که در تمام عمرش در انتظار فرصت کارگردانی آن بوده است.

ورا فارمیگا و امانوئل دووس بازیگر فرانسوی، دو بازیگر مهم دیگر این درام جنایت‌کارانه هستند، که با هزینه تولید 35 میلیون دلاری تهیه خواهد شد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها