امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87401
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن قالیباف اصل مدیر عامل بورس اوراق بهادار با حضور در غرفه خبرگزاری پیروان ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن قالیباف اصل مدیر عامل بورس اوراق بهادار با حضور در غرفه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در جریان فعالیت خبری فارس قرار گرفت.

همچنین، سید علی حسینی مدیر عامل بورس انرژی نیز دقایقی با حضور در غرفه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با خبرنگار بورس این خبرگزاری به گفت وگو پرداخت.

بر اساس این گزارش، مشروح این گفت وگوی خبری در خصوص نحوه عرضه نفت خام و برق در بورس انرژی متعاقبا منتشر خواهد شد.

به گزارش فارس، این دوره از نمایشگاه با شعار "فاینکس، یک رویداد، صدها فرصت سرمایه گذاری" و با حضور 351 شرکت داخلی و 9 شرکت خارجی از کشورهای سوییس، آلمان، انگلیس، ترکیه، ایتالیا، کره جنوبی، قبرس، یونان و عمان برگزار خواهد شد که آمارها نشان از رشد بیش از 20 درصدی تعداد مشارکت کنندگان می دهد.

این دوره از نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در فضایی حدود 40 هزار متر مربع برگزار شده تا این نمایشگاه همچنان عنوان بزرگترین نمایشگاه صنعت مالی خاورمیانه را به خود اختصاص دهد.

یکی از نکات حائز اهمیت در این دوره از نمایشگاه، حضور گسترده بانک ها و بیمه هاست به طوریکه 29  بانک و موسسه مالی و اعتباری و 31 شرکت بیمه ای در آن مشارکت دارند.

در این دوره علاوه بر  مشارکت تمامی ارکان بازار سرمایه، 44 شرکت بورسی، 47 کارگزار، 29 بانک و موسسه مالی و اعتباری، 33 شرکت سرمایه گذاری، مشاور سرمایه گذاری، 19 شرکت صرافی و لیزینگ، 31 شرکت بیمه ای، 5 شرکت تامین سرمایه ، 49 شرکت ارائه دهنده خدمات نرم افزاری، 25 رسانه و انتشارات و 39 شرکت ارائه دهنده خدمات مالی و اعتبار سنجی حضور دارند.

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX2014) با حضور 360 شرکت داخلی  و خارجی، تا 21 خرداد، هر روز از ساعت 9:30 تا 18، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان است.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها