امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87404
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حاشیه برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه که از امروز در ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حاشیه برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه که از امروز در تهران آغاز به کار کرده است، تعدادی از سهامداران با علی صالح آبادی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به گپ و گفت صمیمانه پرداختند.

در این دیدار، سهامداران درخواست داشتند تا کارمزد معاملات کاهش یابد، به طوری که جذابیت در سرمایه‌گذاری افزایش یابد.

صالح آبادی نیز در پاسخ به این سهامدار تأکید کرد: صندوق‌های تخصصی بازار گردانی سهام از 80 درصد پرداخت کارمزد معاف هستند، به طوری که ارکان بازار از جمله سازمان بورس، فرابورس، بورس تهران، سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه کمتر از حد تعیین کارمزد دریافت خواهند کرد؛ این صندوق ها با هدف ایجاد جذابیت و بازارگردانی به بازار می ایند.

به گزارش فارس، برخی دیگر از سهامداران درخواست کردند که سازمان بورس از شرکت ها درخواست کنند که سود سهام را سریع تر پرداخت کنند و کمیته‌های حسابرسی داخلی نیز بیش از این پیش فعال شوند.

صالح آبادی نیز فعالیت شرکت ها را مورد اشاره قرار داد و گفت: کمیته حسابرسی داخلی شرکت ها فعال شده و اکثر شرکت‌ها به طور کامل رصد می شوند.

به گزارش فارس، رئیس سازمان بورس طی روزهای آینده مجددا به نمایشگاه آمده و در غرفه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نیز حضور خواهد یافت.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها