امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87414
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی با یادآوری جزئیات جلسه امروز یک‌شنبه( 18 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی با یادآوری جزئیات جلسه امروز یک‌شنبه( 18 خرداد) گفت: بحث  امروز کمیسیون فرهنگی مجلس به موضوع حضور نمایندگان در جام‌جهانی فوتبال اختصاص داشت.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی،افزود: کمیسیون در این خصوص با وزیر ورزش نیز جلسه‌ای داشته و تاکید نمایندگان بر این بود که با توجه به اقتصاد مقاومتی و لزوم صرفه‌جویی ارزی هر چه کمتر مسافرت خارجی صورت بگیرد.

وی با یادآوری اظهارات وزیر ورزش و جوانان در کمیسیون فرهنگی مجلس، تصریح کرد: در همین رابطه وزیر ورزش گفت که با وجود این که به عنوان مقام مسئول از سوی هیات برگزار کننده رقابت‌های جام جهانی به این مسابقات دعوت شده است، اما قصد حضور در برزیل را ندارد و  تلاش می‌کند تا جلوی سفرهای غیرضروری به این کشور را هم بگیرد.

طاهری با تاکید براین که نظر تمام اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس جلوگیری از سفر نمایندگان به برزیل است، افزود: قرار است رئیس کمیسیون در نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی این موضوع را به طور کتبی به اطلاع هیات رئیسه برساند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با یادآوری دستور دیگر امروز کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی و همچنین صدا و سیما در جلسه امروز کمیسیون حاضر شدند تا نمایندگان بتوانند نقطه نظرات رهبری در خصوص سیاست‌های فرهنگی نظام را به آنها اطلاع دهند و از آنها بخواهند که به سمت تحقق منویات رهبری حرکت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها