امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۵:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87416
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «ویلیام فاریناس» رئیس کمیسیون امنیت و دفاع مجلس ملی ونزوئلا و «دیوخنس ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «ویلیام فاریناس» رئیس کمیسیون امنیت و دفاع مجلس ملی ونزوئلا و «دیوخنس رامون آندراد» رئیس کمیسیون نفت در مجلس ملی ونزوئلا و رئیس انجمن دوستی ونزوئلا و ایران به همراه «آمن هوتب زامبرانو» سفیر این کشور در تهران عصر امروز (یکشنبه) با حضور در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن دیدار با سید نظام‌الدین موسوی مدیرعامل و دیگر مسئولان، از نزدیک در جریان فعالیت‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار گرفتند.

سید نظام‌الدین موسوی در این دیدار با بیان اینکه کشورهای قدرتمند تلاش می‌کنند با ابزار رسانه‌ای کشورهای مستقل را محدود و محصور کنند، گفت: آنها در حوزه رسانه‌ای هژمونی ایجاد کرده و با معیارهای دوگانه با کشورها برخورد می‌کنند.

به گفته مدیرعامل فارس، این هژمونی رسانه‌ای، دموکراسی و حقوق بشر را مطابق با خواست قدرت‌‌های غربی تعبیر و تفسیر می‌کند.

فاریناس نیز با اشاره به  تحریریه خبرگزاری فارس گفت که برای مقابله با این هژمونی رسانه‌ای به چنین ارتشی نیاز است.

دو عضو مجلس ملی ونزوئلا که به همراه برخی از هیأت‌های پارلمانی شرکت کننده در نشست دوستان سوریه به این کشور عزیمت کرده و در روند برگزاری انتخابات در سوریه حضور داشتند، به سؤالات خبرنگاران فارس درباره تحولات سوریه و مناسبات دوجانبه تهران - کاراکاس و ... پاسخ دادند.

مشروح این گفت‌وگو بعدا منتشر می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها