امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87418
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
سیدمهدی موسوی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به شکایت سه وکیل به نیابت از وزارت نفت علیه عرضه بنزین پتروشیمی‌ها که در دوران سیدمسعود ...

سیدمهدی موسوی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به شکایت سه وکیل به نیابت از وزارت نفت علیه عرضه بنزین پتروشیمی‌ها که در دوران سیدمسعود میرکاظمی صورت گرفت و ادامه داشت، گفت: اگرچه از این شکایت استقبال می‌کنیم زیرا موجب می‌شود تا بسیاری از ابهامات شفاف شود اما انتظار ما از وزارت نفت این بود که از وکلایی استفاده کنند که سابقه‌ای درخشان در کارنامه خود دارند.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برخی از این وکلا از نظر رویکرد سیاسی به جریانی خاص وابسته و پای ثابت رسانه‌های بیگانه هستند.

وی با اشاره به اینکه در پرونده برخی از این افراد حمایت از فتنه نیز دیده می‌شود خاطرنشان کرد: کاش زمانی که وزارت نفت می‌خواست طرح شکایت را پایه‌ریزی کند قبل از آن پرونده این وکلا را نیز بررسی می‌کرد تا مشکلی پیش نیاید و از وکلایی بهره می‌برد که سابقه‌ای درخشان در کارنامه و پرونده‌شان بود چرا که در کشور چنین وکلایی با سابقه درخشان بسیار زیاد وجود دارد.

موسوی‌نژاد تصریح کرد: براساس آیین‌نامه 206 کمیسیون انرژی مجلس از اینکه این موضوع به شکل قضایی در حال پیگیری است استقبال می‌کنیم زیرا موجب می‌شود تا ابهامات موجود در پرونده بنزین  شفاف شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار