امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87461
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن تأمینی‌لیچایی در تشریح دستور کار امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: امروز نشست مشترک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن تأمینی‌لیچایی در تشریح دستور کار امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: امروز نشست مشترک اعضای این کمیسیون با محسنی‌بندپی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایرانیان در محل این سازمان برگزار شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست مسئولان سازمان بیمه سلامت گزارشی را درباره وضعیت بیمه در کشور ارائه کردند.

وی افزود: مشکلات بیمه درمانی با حمایت‌های دولت و مجلس تا حدودی رفع شده، از طرف دیگر این نگرانی وجود داشت که آیا بیمه توان حل مشکلات را دارد، از این‌رو در این نشست این دغدغه‌های مورد بررسی قرار گرفت.

تأمینی‌ لیچایی گفت:‌ با توجه به جایگاه بیمه به‌عنوان تنها متولی حوزه سلامت و وجود قانون برای تجمیع بیمه‌ها، هنوز این متولی کارایی اصلی خودش را ندارد و تمام بیمه‌ها زیر پوشش این سازمان نیستند.

نایب رئیس اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، افزود: در این نشست همچنین این کمیسیون اعلام آمادگی کرد که در صورت نیاز می‌تواند طرحی را برای حمایت از سازمان بیمه سلامت ایرانیان و حوزه بیمه کشور به صحن علنی مجلس ارائه کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها