امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۲۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87466
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کاظم جلالی، رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس عصر امروز با حضور در بیمارستان بهمن ضمن ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کاظم جلالی، رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس عصر امروز با حضور در بیمارستان بهمن ضمن عیادت از آیت‌الله مهدوی‌کنی در جریان آخرین وضعیت ایشان قرار گرفت.

وی همچنین در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت جسمی آیت‌الله مهدوی‌کنی اظهار داشت: آنچه ما از اطرافیان ایشان شنیده‌ایم به حمد الهی وضعیت آیت‌الله در حال بهبودی و خبرهای خوبی به زودی به گوش می‌رسد.

جلالی ادامه داد: طبیعتا با مشکلی برای آیت‌الله ایجاد شده روند درمانی کند است اما ایشان رو به بهبود هستند مردم دعا کنند وجود پربرکت و نازنین ایشان جهت هدایت کارها در بین مردم بازگردد.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به ابعاد شخصیتی آیت‌الله مهدوی‌کنی اظهار داشت: آیت‌الله یک نواندیش متدین و وفادار به مبانی دینی و انقلابی است، شاخصه اصلی ایشان کناره‌گیری از همه مسئولیت‌ها و راه‌اندازی یک دانشگاه برای تربیت نیروهای جوان و انقلابی است.

وی ادامه داد: نمود کارهای آیت‌الله برای آیندگان بیشتر روشن می‌شود، توصیه ایشان همیشه این بود که تلاش کنیم در جهت رشد جامعه قدم بگذاریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار