امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87468
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرلشگر محمدعلی جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز با حضور در ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرلشگر محمدعلی جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز با حضور در بیمارستان بهمن و عیادت از آیت‌الله مهدوی‌کنی در جمع خبرنگاران با اشاره به ابعاد شخصیتی ایشان اظهار داشت: از خداوند متعال می‌خواهیم سلامتی را به ایشان بازگرداند، وجود ایشان در مقاطع حساس برای انقلاب و نظام بسیار با ارزش و تعیین‌کننده است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه آیت‌الله مهدوی کنی هم‌اکنون مسئولیت ریاست مجلس خبرگان را برعهده دارد، خاطرنشان کرد: ایشان خدماتی را در طول انقلاب انجام دادند از این رو وجود و معنویت آیت‌الله مهدوی‌کنی برای انقلاب و حمایت از ولایت مؤثر است.

وی تأکید کرد: با توجه به خدمات خالصانه‌ای که آیت‌الله مهدوی‌کنی برای انقلاب انجام داده‌اند وجود ایشان به شدت نیاز است چرا که خدماتی که در طول انقلاب ارائه کرده‌اند فراموش‌نشدنی است.

جعفری با بیان اینکه آیت‌الله مهدوی کنی پس از مسئولیت‌هایی که برعهده گرفته بودند به کارهای محتوایی، آموزشی و تربیت نسل جوان روی آوردند، اظهار داشت: ایشان این فعالیت‌ها را پس از مسئولیت‌های اجرایی برعهده گرفتند و امروز بسیاری از جوان‌ها در مجموعه آموزشی آیت‌الله مهدوی‌کنی تربیت شده‌اند و این موضوع برای آینده انقلاب جای امیدواری است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها