امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87472
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
مصطفی افضلی‌‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل 90 خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به ...

مصطفی افضلی‌‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل 90 خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوعش گفت: در جلسه امروز در خصوص برنامه فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و سازمان میراث فرهنگی برای مسابقات جام جهانی بحث و تبادل‌نظر شد.

وی اضافه کرد:‌ در جلسه امروز کمیسیون اعضا از برنامه‌ها مطلع شده و وجود مباحث پیشگیرانه و اقدامات لازم فرهنگی و سیاسی را در آن مورد بررسی قرار دادند.

سخنگوی اصل 90 مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقایان سجادی (معاون وزیر ورزش)، تاج (رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال)، معاون وزیر اطلاعات و معاون سازمان میراث فرهنگی در جلسه امروز کمیسیون اصل 90 حضور داشتند، خاطرنشان کرد:‌ نامبردگان توضیحاتی پیرامون برنامه‌های فرهنگی و اقدامات لازم برای صیانت از فوتبال کشور در جام جهانی ارائه کردند.

افضلی‌فرد درباره علل تشکیل جلسه مذکور گفت: ما در جام جهانی 2006 آلمان برخی حاشیه‌های سیاسی و مالی داشتیم که کمیسیون به همین دلیل و براساس وظایف نظارتی خود در این زمینه گام برداشت تا ضمن اطلاع از اقدامات انجام شده آنها را مورد ارزیابی قرار دهد.

وی برنامه‌های دستگاه‌های مربوط برای جام جهانی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: اکنون ستادی در وزارتخانه‌های خارجه و ورزش برای این موضوع تشکیل شده که تلقی کمیسیون این است که مدیریت ورزش کشور سعی کرده برنامه‌های مثبتی طراحی و تمهیدات لازم را بیندیشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها