امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87478
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت الاسلام محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه و دادستان کل کشور به موجب حکم رئیس قوه قضاییه عازم استان مازندران و گلستان ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت الاسلام محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه و دادستان کل کشور به موجب حکم رئیس قوه قضاییه عازم استان مازندران و گلستان می‌شود.

قرار است محسنی اژه‌ای در این سفر از مناطق سیل زده بازدید کرده و به عنوان نماینده رئیس قوه قضاییه دستورات لازم را برای رفع مشکلات مردم این منطقه صادر کند.

متن حکم رئیس قوه قضاییه برای دادستان کل کشور به شرح زیر است.

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای محسنی اژه‌ای
دادستان محترم کل کشور
سلام علیکم
در پی جاری شدن سیل در روزهای اخیر در برخی مناطق کشور و وارد آمدن خسارت‌های مادی ومعنوی در استان‌های گلستان ومازندران، گرچه سیل از جمله حوادث طبیعی است لکن با توجه به مسئولیت دستگاه‌های مختلف در پیش بینی و پیشگیری از خسارت‌های مادی و معنوی و با عنایت به مسئولیت قوه قضاییه در صیانت از حقوق عمومی، ضروری است در اسرع وقت بررسی شود که آیا از ناحیه مسئولین ذیربط قصور و یا تقصیری صورت گرفته یا نه؟ و اینکه چه اقداماتی برای پیشگیری از خسارت‌های احتمالی آینده پیش بینی شده است.

لذا بدینوسیله جنابعالی مأموریت می‌یابید که با سفر به دو استان فوق و دیدار با مسئولین محلی و مردم شریف مناطق آسیب‌دیده و با استفاده از کارشناسان، موضوع را بررسی و نتیجه را جهت اقدام مقتضی گزارش نمایید.
صادق آملی لاریجانی
رئیس قوه قضاییه
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها