امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 28
۰۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87493
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، حیدرعباس‌زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فردی به هویت «ماشاءالله» معروف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، حیدرعباس‌زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فردی به هویت «ماشاءالله» معروف به «ماشو اسپیک» شهریورماه سال گذشته در شهر بادوله از توابع شهرستان دشتی در یک نزاع محلی با شلیک گلوله فردی به هویت «محمد» را کشته و متواری شده بود.

وی بیان کرد: پلیس با جمع‌آوری مدارک و مستندات طرح‌های متعددی را برای دستگیری متهم به قتل در دستور کار قرار داد.

عباس‌زاده خاطرنشان کرد: متهم به قتل به منظور فرار از چنگال قانون به کمک تعدادی از همدستانش به‌طور مداوم مخفیگاه‌های خود در شهرستان‌های بوشهر و فارس تغییر می‌داد.

وی ادامه داد: نیمه شب دیشب آخرین مخفیگاه این متهم به قتل در یکی از روساهای کاکی در محاصره پلیس قرار گرفت و بامداد امروز در یک عملیات پلیسی متهم به قتل و سه نفر از همدستانش بدون فرصت هیچگونه مقاومتی به همراه دو قبضه سلاح کلاش و کلت کمری و 38 تیر جنگی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: هادی، صادق و عباس همدستان این قاتل فراری بودند که در تهیه سلاح، تامین مالی، جابجایی، اسکان و انتقال متهم با وی همکاری و همراهی داشتند.

وی بیان داشت: تحقیقات در خصوص جرائم احتمالی این متهمان ادامه دارد.
انتهای پیام/66006/صا20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها