امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87494
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
رضا رضایی پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: در نخستین اقدام روز گذشته مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد ...

رضا رضایی پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: در نخستین اقدام روز گذشته مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین از فعالیت فردی در زمینه تهیه و فروش مواد مخدر در شهرستان تاکستان مطلع و در اقدامی اطلاعاتی متهم را هنگام انتقال یک کیلو و 900 گرم تریاک دستگیر کردند.

وی ادامه داد: همچنین مأموران انتظامی شهرستان قزوین با اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در این شهرستان 62 خرده فروش و نگهدارنده مواد مخدر را دستگیر و 455 گرم انواع مواد از آنان کشف و ضبط شد.

این مسئول یادآور شد: در ادامه اجرای این طرح در شهرستان البرز نیز سه قاچاقچی و هشت خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند که در این اقدام یک کیلو و 445 گرم تریاک و 109 گرم شیشه کشف و ضبط شد.

رضایی ادامه داد: مأموران انتظامی شهرستان آبیک، دیروز 35 نگهدارنده و خرده فروش مواد مخدر را با اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در این شهرستان دستگیر و 322 گرم انواع مواد کشف و ضبط کردند.

وی عنوان کرد: مأموران انتظامی شهرستان تاکستان و آوج نیز در این طرح هفت نفر را دستگیر کردند.

انتهای پیام/2667/ح20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها