امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87496
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان البرز، علی میردهقان ظهر امروز در سمینار آموزش طرح تحول نظم سلامت اظهار کرد: این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان البرز، علی میردهقان ظهر امروز در سمینار آموزش طرح تحول نظم سلامت اظهار کرد: این برنامه یک تحول اساسی در حوزه بهداشت و درمان است که باید با جدیت پیگیری و انجام شود.

وی ادامه داد: با اجرای این برنامه تهیه دارو و تجهیزات پزشکی و همچنین دریافت خدمات آزمایشگاهی و تصویربرداری با مسئولیت و تأمین هزینه توسط بیمارستان برای بیماران در زنجیره دانشگاه فراهم شده است.

این مسئول افزود: ساماندهی بازار آشفته دارو و تجهیزات پزشکی کشور از لحاظ قیمت و کیفیت و نحوه تامین آنها از دستاوردهای این برنامه است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز تصریح کرد: در این برنامه دسترسی مردم به پزشکان در مناطق محروم افزایش یافته و زمینه بهره‌مندی مردم در نزدیک‌ترین فاصله به مکان زندگی‌شان فراهم می‌گردد.

وی تغییر رفتار پزشکان و ایجاد تمایل فعالیت در کلینیک‌های ویژه و افزایش رضایت بیماران مراجعه کننده را از دیگر ویژگی‌های این برنامه اعلام کرد.

میردهقان با اشاره به بسته هتلینگ افزود: هتلینگ بیمارستان‌های دولتی به طور کامل بازسازی و نوسازی خواهد شد، به طوری که تمامی بیمارستان‌ها تا مهرماه سال جاری به حداقل استاندارد (سه ستاره) خواهند رسید.

وی در پایان اظهار داشت: بررسی به صورت نمونه پرونده‌های پزشکی مراکز با حضور پزشکان عضو انجمن‌های تخصصی نظام پزشکی، راه‌اندازی ستاد فوریت‌های دانشگاه به صورت آنکال به منظور تکمیل تیم نظارت و بازرسی شبانه از بیمارستان‌ها و راه‌اندازی سایت طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه از امروز از جمله اقدامات دانشگاه علوم پزشکی البرز با هدف اجرای موفق‌تر برنامه طرح تحول است.
انتهای پیام/2302/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها