امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87498
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
نیما رضایی مدیر بیمارستان مرکز طبی کودکان در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس از برگزاری جام جهانی کوچک در این بیمارستان خبر داد و گفت: ...

نیما رضایی مدیر بیمارستان مرکز طبی کودکان در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس از برگزاری جام جهانی کوچک در این بیمارستان خبر داد و گفت: پیشکسوتان فوتبال ایران در قالب 3 تیم نیجریه، بوسنی و آرژانتین به مصاف تیم ایران متشکل از کودکان بیمار بیمارستان مرکز طبی کودکان تهران می‌روند.

وی ادامه داد: این مسابقات با هدف توجه به سلامت روان کودکان تدارک دیده شده و در این راه اهالی کافه فوتبال به کمک مسئولان بیمارستان آمده تا با برگزاری یک مسابقه فوتبال نمادین روحیه کودکان بیمار بیمارستان افزایش پیدا کند.

مدیر بیمارستان مرکز طبی کودکان ادامه داد: به همین جهت 3 مسابقه فوتبال نمایشی میان تیم ایران و تیم‌های نمادین نیجریه، آرژانتین و بوسنی روز سه‌شنبه ساعت 17 در حیاط بیمارستان مرکز طبی کودکان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به ترکیب تیم ایران در این مسابقات گفت: دو تیم با نام تیم ایران در این مسابقات شرکت می‌کند که اعضای یکی از این تیم‌ها را کودکان معلول و بی‌سرپرست بهزیستی نرگس تشکیل داده و اعضای تیم دیگر را کودکان بیمار بیمارستان مرکز طبی تشکیل می‌دهند.

به گفته رضایی اعضای تیم ایران کودکانی هستند که با بیماری‌های مختلف دست و پنجه نرم کرده و اکنون تحت شیمی‌ درمانی، دیالیز و ... هستند.

به گزارش فارس، روز سه‌شنبه ساعت 17،  3 بازی میان تیم ایران و هم‌ گروهان آن در جام جهانی برزیل در قالب جام جهانی کوچک برگزار شده که مدت هر بازی 15 دقیقه و تعداد نفرات تیم‌ها 5 نفر خواهد بود.

در این مسابقه نمادین پیشکسوتان ملی ایران پیراهن رقبای ایران در جام جهانی را به تن کرده و با کودکان بیمار به رقابت می‌پردازند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها