امروز : پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 26
۰۱:۲۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 875
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۱۶
تعداد بازدید: 189
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس آیت‌الله مومن عضو مجلس خبرگان رهبری در دیدار با دبیرکل و برخی اعضای شورای مرکزی حزب ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس آیت‌الله مومن عضو مجلس خبرگان رهبری در دیدار با دبیرکل و برخی اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه تعدد کاندیداهای صلاحیت‌دار قطعاً آرای  مردم متدین را هم متشتت می‌کند اظهارداشت: نیروهای معتقد و وفادار به انقلاب اسلامی می‌توانند در سایه روحانیت به اجماع برسند و در این راه آیت‌الله مهدوی کنی و آیت الله یزدی 2 نفری هستند که می توانند در این باره کمک کنند.

آیت‌الله مومن خطاب به اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: الحمدالله شما آقایان تشخیص دارید که باید در جهت همدلی و هماهنگی در بین نیروهای اصیل انقلابی و معتقد به نظام و ولایت گام بردارید و این مساله مورد خوشحالی و نشان از سلامت شما آقایان و اهل تشخیص درست بودن است.

این عضو شورای نگهبان در ادامه سخنانش با تاکید بر اینکه نظارت در شورای نگهبان بر انتخابات شوراها و ریاست جمهوری و صلاحیت کاندیداها بسیار با دقت انجام می‌شود، اظهارداشت: ما اگر بوی انحراف از کسی احساس کنیم شبهه‌ای نداشته باشید که او را رد صلاحیت خواهیم کرد.

آیت‌الله مومن در پایان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون به لطف خداوند متعال جمع شورای نگهبان توجه خوبی دارند که هر جا بوی خلاف بیاید و صلاحیت احراز نشود صلاحیت را تایید نمی‌کنند؛ همه کسانی که نگرانی دارند خوب است بدانند که ما با کسی نه دعوا داریم و نه به کسی باج می‌دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها