امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87500
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای برنامه ریزی دادگستری کل استان تهران با حضور اعضا و به ریاست غلامحسین اسماعیلی در محل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای برنامه ریزی دادگستری کل استان تهران با حضور اعضا و به ریاست غلامحسین اسماعیلی در محل سالن کنفرانس حوزه ریاست کل برگزار شد.

غلامحسین اسماعیلی بر لزوم همدلی و فعال بودن مدیران از نظر عمل و الگوبودن در عرصه های مختلف برای سایر همکاران و ضرورت انجام وظایف محوله با تمام توان و ظرفیت در جهت پیشبرد سیاست های اعلام شده به ویژه دو مقوله سلامت اداری و کارآمدی قضایی تاکید کرد.

وی اظهار داشت: روند تثبیت این موضوع به طرق مختلف پی گیری می شود و امید است به تدریج شاهد شکل گیری کامل نظم و انضباط در بخش های مختلف دادگستری استان تهران باشیم و در این راستا تقدیر از همکاران منضبط با برنامه ریزی دقیق و به صورت مستمر می تواند ثمربخش باشد.

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به برنامه های آتی هفته گرامیداشت قوه قضاییه اظهار داشت: از آنجاییکه در سال‌جاری شاهد پایان دوره پنج ساله اول تصدی رییس قوه قضائیه هستیم لذا ضرورت دارد مراسم امسال با جلوه بیشتری در بخش های مختلف به منظور ارائه عملکرد مناسب به مرحله اجرا درآید.

در ادامه این جلسه یکی از دستورات کار تنظیمی تحت عنوان راههای ارتقاء و افزایش اعتماد عمومی نسبت به تشکیلات قضایی مطرح شد که از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گرفت و تعدادی از حاضرین نیز به ارائه نقطه نظرات خود در این باب پرداختند که به جهت اهمیت فوق العاده موضوع مقرر شد ادامه بحث و بررسی پیرامون آن در نشست های آتی شورا نیز دنبال شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها