امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87507
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود ساعتی پیش یک خانواده تهرانی که با خودروی ال90 نقره‌ای از محور گهرباران در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود ساعتی پیش یک خانواده تهرانی که با خودروی ال90 نقره‌ای از محور گهرباران در حال تردد بودند، برای جلوگیری از تصادف با کامیون به کانال پر از آب مجاور جاده سقوط کردند.

در این حادثه سه عضو خانواده جان خود را از دست دادند.

رئیس شورای بخش گهرباران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود با بیان اینکه این خانواده مهمان مجتمع یاس گهرباران بودند، افزود: پدر خانواده در مسیر بازگشت از دریا زمانی که در مقابل خود کامیون تریلی را می‎بیند برای جلوگیری از تصادف با آن به سمت راست متمایل می‎شود.

حجت‎الاسلام شیخ جواد رئیسی اظهار داشت: باریک بودن و پله‌دار بودن شانه جاده موجب شد خودرو این خانواده به درون کانال پر از آب ناشی از سیلاب اخیر سقوط کند.

وی افزود: به دلیل دوری محور گهرباران از امکانات اورژانسی و درمانی با وقوع این حادثه مردم روستایی و کشاورزان اراضی منطقه به کمک سرنشینان خودرو شتافتند.

رئیسی گفت: پدر و یک فرزند خانواده احتمال به دلیل خفگی جان خود را از دست دادند و یکی دیگر از فرزندان وضعیت جسمی نامناسبی داشت، چند لحظه پس از بیرون کشیدن از کانال فوت شد.

این‎مسئول اظهار داشت: تردد فراوان کامیون‌های فراشهرستانی از این مسیر در کنار باریک بودن جاده در روزهای اخیر موجب مرگ 6 هموطن در جاده مرگبار گهرباران شده است.

وی گفت: ماجرای غمبار محور مرگبار گهرباران در هر جلسه با مسئولان مطرح می‏شود.

رئیسی بیان داشت: هرچه در سال‌های گذشته بیشتر درد گهرباران را مطرح کرده‌ایم کمتر نتیجه گرفته‌ایم تا جایی که مرگ‎ومیر در محور گهرباران به داستانی هفته‌ای بدل شده است.

عضو شورای اسلامی شهرستان میاندورود نیز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه اتفاق امروز در فاصله 500 متری پایگاه اورژانس اتفاق افتاده است، افزود: مسئولان اورژانس باید در مورد متروکه بودن ایستگاه احداث شده پاسخگو باشند.

میثم کوثری با بیان اینکه در ایستگاه اورژانس گهرباران هیچ خدمه و آمبولانسی وجود ندارد، اظهار داشت: اگر در تصادف امروز اورژانس بعد از 45 دقیقه نمی‎رسید شاهد داغدار شدن این خانواده نبودیم.

به گزارش فارس مشکل خالی بودن ایستگاه اورژانس بخش دورافتاده پرسکونت و مخاطره‌آمیز گهرباران از خدمه و آمبولانس همچنین قصه پرماجرای ساماندهی و تعریض تنها محور تردد مردم این بخش به طول 25 کیلومتر از مسائل مهم و دغدغه های مردم و مسئولان شهرستان میاندورود است.

به گزارش فارس، نکته مهم اینکه پس از گذشت سال‌ها از مطرح شدن مشکلات جاده گهرباران در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و برخی از رسانه‌های دیگر و پیگیری مسئولان شهرستانی فرایند کند رفع این معضلات هنوز هم در راهروهای ادارات و سازمان‌های استانی و کشوری اندرخم یک کوچه است.
انتهای پیام/86021/ش40
برچسب ها:
آخرین اخبار