امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۶:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8752
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۸
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، متن این طومار به شرح زیر می باشد:   جناب آقای بان کی مون   دبیر کل محترم سازمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، متن این طومار به شرح زیر می باشد:
 
جناب آقای بان کی مون
 
دبیر کل محترم سازمان ملل
 
چنانکه استحضار دارید، گروهی تروریست به نام مبارزه با دولت قانونی سوریه، ماههاست با کشتار انسان های بیگناه، اطفال و زنان بی پناه و تخریب شهرها و روستاهای این کشور سعی دارند بر آن مسلط شوند.
 
شگفت انگیز آنکه این اقدامات مغایر با حق حاکمیت ملی، با حمایت های آشکار دولتهای آمریکا، انگلیس، فرانسه و ... (اعضای دائمی شورای امنیت سازمان ملل) صورت می گیرد.
 
تروریست ها در پناه همین حمایت ها و سکوت جنابعالی آنقدر جسارت یافته اند که با تخریب مزار یکی از صحابه پیامبر اعظم (ص) جناب حجربن عدی (ع) قصد تعرض به دیگر اماکن شریف در سوریه را دارند.
 
استحضار دارید که این اقدامات، تعارض آشکار با منشور حقوق بشر و ضدیت با میراث معنوی امت اسلامی دارد.
 
امضا کنندگان این نامه، جمعی از مسلمانان نمازگذار مسجد باغستانی در تهران، از شما می خواهند به وظیفه خویش به عنوان دبیر کل سازمان ملل عمل نموده و اقدامات لازم را در دفاع از میراث معنوی ملل مسلمان انجامی دهید.
 
بی گمان مسلمانان تعلل شما را در انجام مأموریت بین المللی خویش نخواهند بخشید و به تکالیف اعتقادی خویش برای دفاع از مقدسات و ملت شریف سوریه اهتمام خواهند داشت.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار