امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87523
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به‌ گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، پایگاه خبری «انتفاضه فلسطین» در گزارشی تحلیلی به قلم «تونی کارتالوسی» درباره ادامه ...

به‌ گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، پایگاه خبری «انتفاضه فلسطین» در گزارشی تحلیلی به قلم «تونی کارتالوسی» درباره ادامه رویکردهای تهاجمی غرب علیه نظام و مردم سوریه با وجود پیروزی قاطعانه رییس جمهور این کشور در هفته گذشته می‌نویسد: بعد از انتخابات سوریه ادامه خونریزی در این کشور در دستور کار غرب قرار گرفته است. ارسال کمک‌های نظامی و آموزشی به مخالفین دولت اسد و استفاده از مرز برخی کشورهای همسایه برای رخنه به سوریه همگی دلالت بر ادامه این ماجرا دارند.

بنابراین گزارش، غرب به عمد هرگونه وفاق، آشتی و بازسازی در سوریه را نشانه گرفته است و دلیل اصلی غرب در اتخاذ چهره ددمنشانه از خود همانا میل به «برتری طلبی» در جهان می‌باشد.

این گزارش افزود: اینکه بپذیریم غرب در سوریه بازنده شده و نمی‌تواند دولت اسد را کنار بزند و در نتیجه میدان را خالی می‌کند کاملا اشتباه است.

در واقع شاید نبرد نیابتی در ظاهر به پایان رسیده است اما هدف دوم غرب تخریب این کشور و ضربه به اتحاد بین ایران، سوریه و حزب‌الله لبنان و سرانجام روسیه است.

نویسنده در خاتمه خاطر نشان می‌سازد که بازسازی سوریه برای مقابله با غرب باید در اهداف بشار اسد قرار گیرد. البته بازگشت سوریه به گذشته به ویژه از منظر اقتصادی و همچنین بازگشت به چهره دفاعی بیش از جنگ زمانی رخ خواهد داد که اهالی این کشور بتوانند به طور قاطع پیروزی خود را بر غرب اعلام کنند.
انتهای پیام/ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها