امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87527
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، «رافائل کوره‌آ» رئیس جمهور اکوادور اعلام کرد که حاضر به انجام مذاکراتی که منجر ‌به ایجاد شرایط ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، «رافائل کوره‌آ» رئیس جمهور اکوادور اعلام کرد که حاضر به انجام مذاکراتی که منجر ‌به ایجاد شرایط نامطلوب برای مردم کشورش شود، نبوده و اجازه تحمیل هیچ قانون تجارت آزادی را به کسی نخواهد داد.

«کوره‌آ» افزود که مردم با مشاهده هرگونه مشکل در این پیمان می‌توانند اعتراض خود را اعلام کنند.

خبرگزاری «Andes» در این خصوص نوشت: طبق بیانیه منتشر شده توسط وزارت تجارت خارجی اکوادور، گسترش مزایای سیستم هماهنگ‌کننده عملکردهای سازمان تجارت جهانی در دستور کار این مذاکرات قرار دارد.

این مذاکرات اقتصادی بعد از چهار سال وقفه از ماه مارس در یکی از شهر‌های جنوب غربی اکوادور بین دولت و نمایندگان اتحادیه اروپا آغاز خواهد شد.

در پی گفت‌و‌گوهای اقتصادی گذشته، رئیس جمهور اکوادور ضمن اعلام موافقت خود با این پیمان اخطار داده بود که این کار را به هر قیمتی انجام نخواهد داد.

وی همچنین در سخنانش در مذاکرات پیشین، از اهمیت رسیدن به توافقی با اتحادیه اروپا که اجازه ورود محصولات اکوادوری به قاره اروپا را با تعرفه‌های ترجیحی خود اکوادور به کشورش بدهد؛ صحبت کرده بود.

مذاکرات پیرامون توافق‌نامه تجاری در زمینه توسعه میان دولت اکوادور و اتحادیه اروپا به دلیل اختلاف نظرهای جدی میان طرفین طی مدت زمان زیادی که متوقف شده است. اکنون مسئولان با از سر‌گیری آن سعی در بهبود شرایط اقتصادی بین این کشور آمریکای لاتینی با اروپا را دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها