امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87529
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه «العالم»، شیخ «علی سلمان» دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین گفت: قوانین حاکم در بحرین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه «العالم»، شیخ «علی سلمان» دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین گفت: قوانین حاکم در بحرین مخالف با دوره معاصر و مخالف با عقل و منطق است و همین امر موجب شده تا دنیا به دمکراتیک نبودن نظام بحرین و حقانیت درخواست‌های مردم پی ببرد.

وی با بیان اینکه وضعیت قوانین غیر منطقی در بحرین هرگز مردم را نمی‌ترساند و آنها را از مطالبه دموکراسی منصرف نمی‌کند، تاکید کرد که ملت بحرین همچنان به مطالبه حقوق مشروع خود تا استیفای کامل انها ادامه خوهد داد.

شیخ سلمان افزود: هر کجای دنیا برویم از قوانینی که در بحرین صادر می‌شود، تعجب کرده و آن را مسخره می‌کنند. هنگامی که متوجه می‌شوند مجلس منتخب بحرین با افزایش صلاحیت‌هایش مخالف است و برای استیضاح وزرا موافقت دو سوم نماینگان را لازم می‌داند، به یکدیگر نگاه کرده و چنین رفتاری را سرزنش می‌کنند.

دبیر کل جمعیت وفاق بحرین خاطرنشان کرد، سیاسیون و حقوقدانانی که با آنها برخورد می‌کنیم، می‌گویند شما تنها کشوری هستید که تجمع مسالمت آمیز را در پایتخت ممنوع کرده و ساکنان اصلی آن سلب تابعیت می‌شوند و به بیگانگان تابعیت داده می‌شود.بعد ازآفریقای جنوبی کشوری را نمی شناسیم که مانند بحرین رفتاری تبعیض آمیز داشته باشد.

شیخ سلمان با انتقاد از وضع قوانین تحقیر آمیز در بحرین گفت: قرار است در آینده نزدیک قانونی وضع شود که به موجب آن هر کس بدون اجازه سفر کند، تابعیتش سلب شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها