امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87535
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، کارشناسان با توجه به حالت پیشرفته تجزیه این اجساد پی‌بردند که آن‌ها ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، کارشناسان با توجه به حالت پیشرفته تجزیه این اجساد پی‌بردند که آن‌ها حداقل یک سال در این گور بوده‌اند.

خبرگزاری «ال‌نسیونال» در این خصوص نوشت: با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط یک مقام از دادستان کل کشور، این اقدام توسط تماس یک فرد ناشناس که مقامات را از محل این گودال مطلع ساخت،صورت گرفت.

مقامات محلی در این اقدام از حمایت پلیس ایالت «گررو» مکزیک، فدرال ها و مقامات نظامی این کشور که کارشناسان قضایی را در طول پروسه بررسی این اجساد همراهی کردند،بهره بردند.

مقامات این کشور طبق گزارشی توضیح دادند که جستجوی اجساد در طول امروز در مناطق مجاور این گور که انتظار می‌رود 8 گور دیگر با 6 جسد درونش یافت شوند،ادامه خواهد داشت.

کارشناسان حقوقی ایالت «گررو» این اجساد کشف شده را به پزشکی قانونی برای انجام آزمایش‌های ژنتیک که بیشترین اطلاعات ممکن را درباره این قربانیان می دهد،منتقل کردند.

پلیس اطلاعاتی را مبنی بر این‌که دولت در ایالت «گررو» یک سازمان را برای جستجوی اجساد کشف شده اختصاص داده ارائه کرد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها