امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87539
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از دقایقی پیش عبدالفتاح السیسی در سومین مراسمی که به مناسبت تحلیفش به عنوان رئیس جمهور برگزار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از دقایقی پیش عبدالفتاح السیسی در سومین مراسمی که به مناسبت تحلیفش به عنوان رئیس جمهور برگزار کرد و در کاخ القبه شهر قاهره هزار نفر از شخصیت‌های سیاسی و فعالان حزبی مصر را در ضیافت شامی مهمان کرد.

کاخ القبه بزرگترین کاخ مصر است که غالباً مهمانان خارجی و مراسم‌های بسیار مهم و مجلل در آن برگزار می‌شود.

امروز ابتدا السیسی مراسم تحلیفش را در حضور عدلی منصور رئیس جمهور موقت مصر در دادگاه عالی قانون اساسی مصر در منطقه المعادی قاهره برگزار کرد و پس از آن به کاخ الاتحادیه رفت تا در آنجا دومین بخش از مراسم تحلیفش که تحویل گرفتن حکم ریاست جمهوری و سخنرانی بود را در حضور تعداد زیادی از مسئولان و مقامات خارجی برگزار کند.

السیسی امروز درحالی مراسم تحلیف پر زرق و برق خود را برگزار کرد که وی به عنوان رئیس جمهور مصر در سایه مشکلات اقتصادی و امنیتی کشور،  چهار سال پر تنش و پر چالش را پیش رو خواهد داشت.

السیسی در انتخابات اخیر این کشور که شاهد مشارکت 40 درصدی مصری‌ها بود با بدست آوردن نزدیک به 97 درصد آرا پیروز شد تا پس از سرنگونی محمد مرسی در کودتای نظامی به عنوان هشتمین رئیس جمهور به کاخ الاتحادیه (دفتر رئیس جمهوری مصر) برود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها