امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87552
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «آنتونی کوردزمن» تحلیگر برجسته امور راهبردی آمریکا روز یکشنبه نسبت به تبعات اقدام نظامی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «آنتونی کوردزمن» تحلیگر برجسته امور راهبردی آمریکا روز یکشنبه نسبت به تبعات اقدام نظامی یکجانبه رژیم‌صهیونیستی علیه ایران هشدار داد و گفت چنین اقدامی می‌تواند بر روابط میان واشنگتن‌ و تل‌آویو اثرات جدی داشته باشد.
کوردزمن که در نشست سالیانه «هرتزلیا» در فلسطین اشغالی صحبت می‌کرد، با بیان اینکه هرگونه اقدام نظامی یکجانبه اسرائیل علیه ایران «بهتر است که فوق‌العاده موفق باشد»، چراکه در غیر این صورت، «این ما خواهیم بود که از شما می‌پرسیم، کدام بخش واژه «نه» را متوجه نمی‌شوید.»
با وجود آنکه در حال حاضر مذاکرات هسته‌ای میان ایران و گروه موسوم به 1+5 در جریان است، رژیم‌صهیونیستی همچنان به تهدید به اقدام نظامی علیه تهران ادامه می‌دهد. این رویکرد دستکم در ظاهر با مخالفت واشنگتن مواجه شده است.
کوردزمن که اکنون از اعضای ارشد «مرکز مطالعات راهبردی و بین‌الملل» آمریکا است، همچنین نسبت به اثرات چنین اقدامی بر روابط دوجانبه هشدار داده و گفت: «شما باید متوجه باشید که اقدام یکجانبه شما، اثراتی جدی بر روابط ایالات متحده و اسرائیل خواهد داشت.»
اظهارات این کارشناس باسابقه آمریکایی در حالی مطرح شد که «یعکوف عامیدرور» مشاور سابق امنیت داخلی رژیم‌صهیونیستی در همین نشست، بار دیگر گزینه اقدام نظامی علیه ایران را مطرح کرده و گفت اسرائیل باید برای استفاده یکجانبه از این گزینه، آماده باشد.
انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها