امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87557
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با استقبال گسترده فیلمسازان، سینماگران و مراکز سینمایی از سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با استقبال گسترده فیلمسازان، سینماگران و مراکز سینمایی از سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، هیات‌های انتخاب بخش های مختلف مسابقه سینمای ایران از امروز کار ارزیابی و بررسی آثار رسیده را آغاز می‌کنند.

بیش از 526 فیلم در این دوره جشنواره در بخش های مختلف مسابقه سینمای ایران این رویداد سینمایی شرکت کردند.

تا آخرین روز مهلت دریافت آثار مجموعا 526 عنوان اثر شامل: 26 عنوان فیلم سینمایی، 30 عنوان فیلم سینمایی ویدیویی، 171 عنوان فیلم کوتاه و 299 عنوان فیلم مستند به دبیرخانه جشنواره رسیده است. این درحالی است که هنوز مهلت دریافت آثار در بخش جلوه گاه نور این جشنواره  که به همت سازمان بسیج هنرمندان درحال انجام است ادامه دارد.

آمار ذکر شده مربوط به بخش سینمای ایران در حوزه فیلم‌های سینمایی، آثارسینمایی ویدیویی، فیلم های کوتاه و مستند است و آثار رسیده به بخش سینمای بین الملل  هنوز جمع نهایی آن صورت نگرفته است.

«انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس» با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی درنظر دارد سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت را درگستره «سینمای ایران» و «سینمای بین ­الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم‌های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران،  نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی برگزار نماید.

"تبیین فرهنگ مقاومت و پاسداشت حماسه‌های انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و نگاه به حضور سازنده ایثارگران در مقابل دشمنان، تحریم اقتصادی، دستاوردهای علمی و افتخارات جهانی"، "مقاومت و  بیداری اسلامی"، "مقابله با استکبار جهانی"،" تروریسم" و "صهیونیزم بین ­الملل" به عنوان مهم ترین اهداف این رویداد سینمایی اعلام شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها