امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87567
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
«غلامعلی طاهری» مسئول گروه نقاشی مرکز هنرهای تجسمی در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی و هنرهای تجسمی فارس گفت: زنده یاد حسینی‌راد از دوستان نزدیک ما بود که ...

«غلامعلی طاهری» مسئول گروه نقاشی مرکز هنرهای تجسمی در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی و هنرهای تجسمی فارس گفت: زنده یاد حسینی‌راد از دوستان نزدیک ما بود که من الان به خاطر از دست دادن او خیلی تحت تاثیرم و صحبت کردن برایم سخت است.

وی ادامه داد: ایشان یکی از استثناءها در عرصه هنرهای تجسمی بود. شخصیت وی دارای ابعاد مختلف علمی، اخلاقی، هنری و ... بود و فقدان ایشان ضربه بزرگی به عرصه هنرهای تجسمی است.

طاهری اظهارداشت: ما افراد پژوهشگر و مؤلف که دست به قلم هم باشند و دانشجو تربیت کنند، بسیار کم داریم. زنده یاد طاهری‌راد هنر غربی و هنر دینی را با هم مورد بررسی قرار می‌داد و ما آینده درخشانی با حضور ایشان برای عرصه هنرهای تجسمی می‌دیدیم.

وی تصریح کرد: مرحوم حسینی‌راد در زمان حیات، به معنای واقعی عمر بابرکتی داشت و لحظه‌ای از کارش کم نگذاشت. آثار بزرگ و در خور توجهی خلق کرد و شخصیت وارسته و فروتن و بسیار مبادی آدابی داشت.

وی گفت: خاطرات زیادی از بزرگ‌منشی و شخصیت والای ایشان به یاد دارم. ایشان دانشجویانی برای آینده این کشور تربیت کرده که گاهی با برخی از آنها صحبت می‌کردم، همه از خضوع و دقت نظر ایشان یاد می‌کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها