امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87568
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
حجت‌الاسلام رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان کردستان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر فارس در خصوص برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان ...

حجت‌الاسلام رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان کردستان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر فارس در خصوص برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان اظهار داشت: این جشنواره به طور حتم قوی‌تر نسبت به گذشته برگزار خواهد شد.

وی افزود: طی جلسه‌ای که اخیرا با حسین طاهری مدیرکل هنرهای نمایشی داشتیم، بحث برگزاری و مدیریت جشنواره را تحت اختیار استان کردستان مطرح کردیم. در واقع پیشنهاد دادیم که مدیریت جشنواره تئاتر خیابانی مریوان به استان کردستان واگذار شود تا باری به واسطه آن از روی دوش مرکز هنرهای نمایشی برداریم.

مدیرکل ارشاد استان کردستان با بیان اینکه منتظر پاسخ مدیرکل هنرهای نمایشی هستیم، گفت: قرار است که در همین رابطه جلسه‌ای را با مدیرکل هنرهای نمایشی داشته باشیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

حجت‌الاسلام جعفری بار دیگر بر برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان تاکید کرد و گفت: زمانی که مدیریت کل جشنواره برعهده چند جای مختلف باشد در برگزاری ناهماهنگی پیش می‌آید. هنوز با اداره کل هنرهای نمایشی به جمع بندی نهایی نرسیده‌ایم. البته مرکز هنرهای نمایشی می‌تواند استدلال‌هایی را مبنی بر برگزاری صفر تا صد جشنواره مریوان مطرح کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: انتشار فراخوان منوط به جلسه پیش روی ما با مرکز هنرهای نمایشی است. 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها