امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87575
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج امین مرادی ظهر امروز در مصاحبه با خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: به منظور بالابردن سطح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج امین مرادی ظهر امروز در مصاحبه با خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: به منظور بالابردن سطح توانمندی هنرمندان فیلمساز و در ادامه کارگاه‌های آموزشی با دعوت از دکتر احمد الستی از اساتید برجسته سینما، کارگاه «تنوع و ساختار در فیلم کوتاه» در روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری به مدت دو روز در محل پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار می‌شود.

رئیس حوزه هنری استان کردستان افزود: با توجه به ظرفیت‌ها، استعدادها و پتانسیل بالای جوانان و هنرمندان در بخش فیلم کوتاه در این کارگاه دکتر الستی سعی خواهد نمود در این مدت زمان فیلمسازان استان را بیشتر با موضوع تنوع و ساختار در فیلم کوتاه آشنا نماید. 

مرادی درادامه با دعوت از علاقه‌مندان برای حضور در این کارگاه افزود: با توجه به محدودیت مکان هنرمندان عزیز می‌توانند با مراجعه به حوزه هنری استان کردستان واقع در خیابان فلسطین روبه‌روی فرمانداری سنندج، واحد آموزش و یا شماره تماس 08713243624 نسبت به ثبت‌نام حضور در کارگاه اقدام نمایند.

احمد الستی متولد 1327 در مشهد، پس از دانش‌آموختگی در دانشکده هنرهای دراماتیک تهران در دانشگاه ایالتی تگزاس، واقع در دالاس ادامه تحصیل داد و دارای دکترا در زیباشناسی سینما شد.

مدیریت پروژه‌های «پل1» و «پل2» را بر عهده داشت که تولید هفت فیلم کوتاه مستند و داستانی بود، در قالب پروژه مشترک موسسه آموزش عالی سوره و دانشگاه فیلم و تلویزیون آلمان، سابقه عضویت در هیئت داوران جشنواره داخلی و خارجی، هیئت انتخاب جشنواره فیلم آمریکا در دالاس و مشاور موزه هنر دالاس ایالت تگزاس بوده است و چندین جشنواره دانشجویی را نیز برگزار کرده است.

دکتر احمد الستی در حال حاضر استاد سینمای پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران است و در گروه انتخاب و از داوران دومین جشنواره فیلم دانشگاه تهران است.
انتهای پیام/79002/صا20
برچسب ها:
آخرین اخبار