امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87577
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
حجت‌الاسلام محمد مهدی صفایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) اظهار کرد: ویژه برنامه آینه آفتاب برای روز ...

حجت‌الاسلام محمد مهدی صفایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) اظهار کرد: ویژه برنامه آینه آفتاب برای روز میلاد حضرت علی اکبر(ع) تولید شده که از ساعت 9 تا 10 همزمان با ولادت حضرت از رادیو معارف پخش می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ولادت حضرت علی اکبر(ع) به عنوان روز جوان نامگذاری شده، محور برنامه بر اساس بحث جوان است و بایسته‌های جوان پیرو اهل بیت(ع) در آن مطرح می‌شود.

مدیر گروه معارف و علوم اهل بیت(ع) رادیو معارف ادامه داد:‌ نگاهی به شخصیت حضرت علی اکبر(ع) به عنوان جوان صورت می‌گیرد و برنامه‌های دیگر صبحگاهی و اذان‌گاهی رادیو معارف نیز به شخصیت حضرت علی اکبر(ع) انعطاف دارد.

وی خاطرنشان کرد: در مورد حضرت علی اکبر(ع) منبع مستقلی وجود ندارد و کتاب خاصی در این زمینه تالیف نشده است.

صفایی عنوان کرد: اکثر منابع موجود درباره شخصیت‌هایی مانند پدر، مادر و جد ایشان است، البته در مورد شهادت حضرت مطالبی ذکر شده که کیفیت رزم و شخصیت ایشان را توصیف می‌کند.

وی یادآور شد: کیفیت ارتباط با پدر خود به عنوان ولی زمان و امام حسن مجتبی(ع) در دوران حیات ایشان از جمله موضوعاتی است که از ظرفیت برنامه‌سازی در زمینه حضرت علی اکبر(ع) برخوردار است.
انتهای پیام/78003/و20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها