امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۴:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87579
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  مستند «زنان سرزمین من» در مورد زنان فعال و موفق در حوزه مد و فشن، موسیقی، ورزش، فرهنگ ادب و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  مستند «زنان سرزمین من» در مورد زنان فعال و موفق در حوزه مد و فشن، موسیقی، ورزش، فرهنگ ادب و هنر است.

عوامل برنامه تلاش می‌کنند با نگاهی متفاوت به تمام جزئیات موفقیت‌ها، فرازها و فرودها برای این زنان با توجه به نگاه‌ها و روابط دو سویه بین زنان اجتماع، عرف، شرع، قوانین، خانواده با ایجاد محیطی دوستانه در خانه یا محل کار شخص به مشکلات او و حرفه‌ای که در آن فعالیت می‌کند، بپردازند.

مشکلاتی که یک زن در جامعه با آن دست و پنجه نرم می‌کند. مبارزه با افکاری که باعث می‌شود یک زن با تمام خلاقیت‌ها، خلوت چهار دیواری خانه را انتخاب کند و از آرزوهای خود فاصله بگیرد. موضوعی است که به آن پرداخته شده است.

مجموعه «زنان سرزمین من» هم اکنون در مرحله تدوین می‌کند. عوامل سازنده این اثر عبارتند از:

تهیه کننده: سید محمدرضا قربانزاده، کارگردان: محمد نجفی، مدیر تصویربرداری: محمد فرزان منش، دستیار تهیه کننده و مدیر روابط عمومی: مائده عراقی، مدیر برنامه ریزی: سیدعلی قربانزاده، مدیرتولید: فرزین فرزدنیا، نویسنده: بهارک حکمت طلب، صدابردار: کیوان نفر، عکاس: امیر رضا نوبر، کارشناس اجتماعی: سارا خادم پور، روانشناس: دکتر سعیده هادی، محققان: نگین سرحدی، اسماعیل قاسمی.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها