امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87584
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این مراسم که امروز 18 خردادماه روی داد، ابتکار در بخشی از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: کمبود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این مراسم که امروز 18 خردادماه روی داد، ابتکار در بخشی از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: کمبود چنین شبکه‌ای در بین شبکه‌های سیما دیده می‌شد. همکاری این شبکه با سازمان‌های محیط زیستی و سازمان‌های حوزه سلامت، باعث فرهنگ‌سازی و رشد سلامت مردم می‌شود.
 
همچنین معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست فرصت بوجود آمده در شبکه سلامت سیما را  غنیمتی شمرد و گفت: کمبود شبکه ای با ساختار شبکه سلامت در بین شبکه های سیما احساس می شد و با افتتاح آن این نوید به دوستداران محیط زیست داده می شود که فرهنگسازی خوبی بین مردم در خصوص مسائل محیط زیستی شکل خواهد گرفت و ما برای اولین بار شاهد رشد سلامت از این طریق خواهیم بود.

ابتکار  افزود: با آلودگی محیط زیست انواع و اقسام بیماری های جسمی و روانی ایجاد می شود و سازمان بهداشت جهانی درباره آلودگی کارهای مختلفی کرده و جدیدا به این نتیجه رسیده که آلودگی های شهری و صنعتی روی افراد باعث  بروز بیماریهایی مانند سکته های مغزی و قلبی ، سرطان، اختلالات تنفسی و غیره می شود.

در ادامه مهدی پور مدیر شبکه سلامت ضمن تشکر از حضور خانم ابتکار تاکید کرد: ظرفیت های خوبی در سازمان محیط زیست و رسانه ملی وجود دارد اما با دستور رئیس سازمان صدا و سیما و معاون سیما در کارگروه مرتبطی، راهکارهای برنامه سازی در خصوص محیط زیست ارائه می دهیم. مجموعه «درنای دیده بان» نیز از همین امشب به مناسبت هفته محیط زیست از شبکه سلامت روی آنتن خواهد رفت .
 
مهدی پور  در ادامه افزود:  به جهت اهمیت رسانه ملی  به مقوله محیط زیست،  شبکه سلامت تنها شبکه ای است که یکی از گروه های برنامه سازی خود را  بنام محیط زیست تعریف کرده است و به مسائل مختلف زیست محیطی در این گروه برنامه سازی توجه می کند.
 
در پایان این مراسم ابتکار از انیمیشن «درنای دیده بان» که فاز اول آن در 10 قسمت ساخته شده رونمایی کرد و  مهدی پور نیز با اهدای لوح یادبود از حضور ابتکار در شبکه سلامت قدردانی کرد.

در این مراسم بخش های از این انیمیشن به نمایش درآمد که درآن مباحثی چون چیدن گل و گیاه، کشتن پرندگان، ذبح حیوانات در منازل و پیاده روها و ... مطرح شده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها