امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8759
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۴۰
تعداد بازدید: 162
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری «عاروتص شوع»، یوسی کوهن، وکیل بنیامین نتانیاهو خبر افزایش نجومی بودجه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری «عاروتص شوع»، یوسی کوهن، وکیل بنیامین نتانیاهو خبر افزایش نجومی بودجه اقامتگاه‌های وی را رد کرد و گفت، نخست وزیر و همسر وی تجملاتی زندگی نمی‌کنند. واکنش او به اعتراض اسرائیلی‌ها به ارقام منتشر شده درباره افزایش 80 درصدی هزینه زندگی نتانیاهو طی چهار سال گذشته بوده است.

وی به اخبار شبکه دو تلویزیون اسرائیل گفت: نتانیاهو زندگی تجملاتی ندارد. به منزل او بیایید و فروتنی را ببینید. این یک خانه معمولی نیست. در واقع، از بیشتر بخش‌های این خانه به عنوان دفتر و یا مکان استقبال از مهمان استفاده می‌شود.

وی افزود: فعالیت‌های زیادی در این خانه انجام می‌شود. بارها ساعت 10 شب آنجا بودم و دیدم نخست وزیر به دفتر خود می‌آمد و تا ساعت 11 شب مشغول به کار بود.

بر اساس این گزارش، ارقامی که هفته جاری منتشر شد، نشان می‌داد هزینه اقامتگاه‌های نتانیاهو در سال 2009، 300 هزار دلار بوده که در سال 2012 به 1.52 میلیون دلار رسیده است.

کوهن در واکنش به این اخبار گفت: اول از همه، فعالیتی که در اقامتگاه نخست وزیر انجام شده، به شدت افزایش یافته است. این سخت‌ترین کار در جهان است. رئیس موساد، مقامات وزارت جنگ، وزرا، شیمون پرز و نخست وزیران دائما در این خانه با یکدیگر دیدار می‌کنند.

علاوه بر این، بر اساس این گزارش، در سال 2012، حدود 135 هزار دلار هزینه خوراک و مهمانی‌های رسمی نتانیاهو شده در حالی که این رقم در سال 2009، 60 هزار دلار بوده. هزینه‌های نظافت و نگهداری هر دو محل سکونت نخست وزیر اسرائیل از 154 هزار دلار در سال 2009 به 560 هزار دلار در 2012 افزایش داشته است.

وکیل نتانیاهو در واکنش به این موضوع نیز گفت: این مبلغ صرفا هزینه نظافت نیست و هزینه همه خدمه‌ها و غذا در اقامتگاه نخست وزیر را هم شامل می‌شود.

کوهن گفت: نخست وزیر ما فردی معمولی است که هرگز دست از کار نمی‌کشد. وقتی او به منزل خصوصی خود در قیساریه می‌رود، تمام وقت به فعالیت مشغول است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها