امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 24
۱۹:۵۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87599
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ محمد احسانی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی طی احکام جداگانه‌ای  محمد رضا فرجی را به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ محمد احسانی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی طی احکام جداگانه‌ای  محمد رضا فرجی را به عنوان مدیرکل دفتر" سینمای حرفه ای"،"بهمن حبشی" را به عنوان مدیرکل دفتر"نظارت بر مراکز و مشاغل و مجامع" و "سید محمد صادق موسوی" را به عنوان مدیرکل دفتر"نمایش خانگی ،مستند و کوتاه" منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی،در حکم "محمد رضا فرجی" آمده است:

جناب آقای محمد رضا فرجی؛نظر به مراتب تعهد،تخصص و تجارب فرهنگی- هنری به عنوان "مدیرکل دفتر سینمای حرفه ای "منصوب می شوید.

برنامه ریزی و نظارت برفرآیند امور سینمای حرفه ای از نخستین گام شکل گیری ایده تا اکران به منظور ارتقاء کیفی و کمی تولیدات سینمایی مهم ترین اولویت کاری جنابعالی است.

انتظارم دارم با برقراری ارتباط دقیق و مستمر بین اهالی فهیم و شریف سینما و سایر حوزه های تولید اندیشه شاهد بروز و تجلی گنجینه های ارزشمند فرهنگ ایرانی – اسلامی در آثار سینمایی باشیم.

توفیق روز افزونتان را از درگاه حضرت حق خواستارم.

"محمد رضا فرجی" متولد 1349 در شهر نطنز و دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فارسی است . وی از سال 73تا82 به عنوان معاونت امور ویدئویی،از سال74تا82 به عنوان دبیرشورای پروانه ساخت ونمایش فیلم های سینمایی و از سال82 تا91 به عنوان دبیرشورای پروانه ساخت و نمایش فیلم های ویدئویی بوده است.علاوه براین در سوابق وی مدیرامور سینماهای جشنواره  بین المللی فیلم فجر،معاون مدیرکل ارزشیابی و نظارت،عضو شورای صدورپروانه فعالیت موسسات و شرکت های سینمایی و عضو شورای صدور پروانه فعالیت موسسات و شرکت های ویدئویی و نمایش خانگی دیده می شود.

همچنین "محمد احسانی" در حکم خود به "بهمن حبشی"آورده است:

جناب آقای بهمن حبشی؛نظر به مراتب تعهد،تخصص و تجارب فرهنگی- هنری به عنوان "مدیرکل دفتر نظارت برمراکز ،مشاغل و مجامع" منصوب می شوید.

انتظار دارم با استفاده از شیوه های علمی و روش های نرم افزاری و ایجاد فضای همکاری وتعامل دوطرفه با نهادهای صنفی و قانونی و کارشناسان مجرب نسبت به انجام ماموریت های زیر اقدام نمایید:

1- بازنگری مستمر در ضوابط و آئین نامه های موجود به منظور شفاف سازی ،رفع تعارضات احتمالی و تسهیل امرارباب رجوع

2- پیگیری امور معیشتی،حقوقی و اداری هنرمندان

3- نظارت دقیق برفرآیند صدور و تمدید مجوز مؤسسات ارزیابی عملکرد واقعی آنان

توفیق جنابعالی را درجهت پیگیری اهداف فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه ایزد منان خواستارم.

"بهمن حبشی" متولد 1340 در شهر مراغه و دارای سوابق تحصیلی در حوزه و دانشگاه است. در سوابق حرفه ای وی:مشاور فرهنگ در شبکه اول سازمان صداو سیما طی سالهای 65تا67 ،مدیرفرهنگی وزارت امور خارجه به مدت 7سال ،مدیرکل طرح و برنامه مرکز فرهنگی هنری صبا(وابسته به سازمان صداو سیما به مدت 6سال)،مدیرکل مجامع و تشکل های سینمایی به مدت 8 سال،عضو شورای پروانه ساخت فیلم های ویدئویی به مدت 6سال،دبیری جشنواره فیلم کوتاه حضرت علی اکبر(ع) و حضور هیت های داوری چند جشنواره دیده می شود.

"محمد احسانی"در عین حال در حکم "سید محمد صادق موسوی"آورده است:

جناب آقای سید محمد صادق موسوی؛نظر به مراتب تعهد،تخصص و تجارب فرهنگی-هنری به عنوان "مدیرکل دفتر نمایش خانگی،مستند و کوتاه"منصوب می شوید.

نمایش خانگی به عنوان عرصه ای پرمخاطب نیازمند ارتقاء کیفی و کمی محصولات است.انتظار دارم با توجه به اولویت های ذیل برای تحقق این امر اقدام نمائید.

1- ایجاد بستر لازم برای تعامل فعال بین تهیه کنندگان آثار سینمایی و ویدئویی

2- اهتمام به تقویت بخش خصوصی و حمایت های حقوقی و معنوی از آنان

3- ارتقاء کیفیت تولیدات داخلی و تنظیم نسبت منطقی با آثار خارجی

4- بسترسازی برای ارتقاء حقوق مادی و معنوی آثار ایرانی به منظور تقویت سینمای ملی

امیدوارم در جهت تحقق آرمان های فرهنگی نظام اسلامی موفق باشید.

"سید محمد صادق موسوی"متولد 1358 در تهران و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم اجتماعی از دانشگاه تهران است.

در سابقه حرفه ای وی مواردی چون : رئیس مجموعه تالار وحدت ،رئیس مجموعه تئاتر شهر،مشاور راهبردی معاونت امور هنری وزارت ارشاد،عضو هیات مدیره بنیاد فرهنگی هنری رودکی،رئیس شورای نظارت و ارزشیابی مرکز هنرهای نمایشی ،معاون علمی ادارۀ کل کتاب،مدیر تالار هنر و عضو شورای نمایش خانگی تئاتر به چشم می خورد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار