امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87625
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، «ویتالی چورکین» نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد معتقد است ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، «ویتالی چورکین» نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد معتقد است که تماس‌های تلفنی وی توسط سرویس‌های امنیتی آمریکا شنود می شوند.

چورکین شب گذشته در یک برنامه زنده از شبکه اول تلویزیون روسیه گفت: «من کاملا مطمئن هستم که تماس‌های تلفنی من از طریق موبایلم، توسط آژانس امنیت ملی آمریکا شنود می‌شوند. این مسئله کاملا واضح است و من تردیدی در مورد آن ندارم. البته مسلما کانال‌های سری وجود دارد که من قادر هستم آزادانه از طریق آنها مسائل را با همکارانم در دولت فدراسیون روسیه در میان گذاشته و مورد بررسی قرار دهم.»

وی افزود: مسئله شنود همه مکالمات من، از زمان آغاز ماموریت من در سازمان ملل همواره وجود داشته و این مسئله‌ای نیست که ما از آن بی اطلاع باشیم. چرا که در هر صورت ما دوران جنگ سرد را پشت سر گذاشته‌ایم و چنین مسئله‌ای برای ما در روسیه تازگی ندارد.

لازم به یادآوری است که در ماه ژوئن سال 2013 بود که «ادوارد اسنودن» مامور سابق سازمان سیای آمریکا از طریق رسانه‌های گروهی فاش نمود که آژانس امنیت ملی آمریکا مکالمات نه تنها شهروندان عادی در سراسر جهان، بلکه مقامات دیپلماتیک بلندپایه خارجی را هم شنود می‌کند.
انتهای پیام/ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها