امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۲۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87627
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۰
تعداد بازدید: 15
مریم ورزدار در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: به اعتقاد من اگر بخواهیم عفاف و حجاب به ساماندهی برسد نیازمند عزم ملی است و تا این عزم ملی وجود ...

مریم ورزدار در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: به اعتقاد من اگر بخواهیم عفاف و حجاب به ساماندهی برسد نیازمند عزم ملی است و تا این عزم ملی وجود نداشته باشد نمی‌توان شاهد اصلاح امور در این زمینه باشیم.

وی افزود: موضوع عفاف و حجاب امروزه به عنوان دغدغه‌ خانواده‌ها است که از بدنه جامعه به مسئولان انتقال داده شده و رویکرد اصلی خود را پیدا کرده است چرا که تا کنون بیشتر کارهای انجام شده به صورت فرمایشی بود و در پایان سال دستگاه‌های برتر در این زمینه معرفی می‌شدند اما مشخص نمی‌شد چرا بقیه دستگاه‌های مسئول وظایف خود را به خوبی انجام نداده‌اند.

جانشین بسیج جامعه زنان اظهار داشت: هنوز بسیاری از دستگاه‌های متولی در حوزه عفاف و حجاب وظایف خود را به صورت 100 درصد انجام نداده‌اند و متأسفانه قوانین این حوزه هیچ ضمانت اجرایی ندارد.

ورزدار ادامه داد: تنها با عزم ملی مسئولان فرهنگی و مردم است که می‌توان به این دغدغه جامعه پاسخ داد و می‌توان گفت این عزم ملی در جامعه ایجاد شده است و به همین دلیل عده‌ای احساس خطر کرده‌اند و در فضای مجازی فعالیت‌های خود را آغاز کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان باید توجه داشته باشند که ساماندهی عفاف و حجاب در جامعه تنها از راه فرهنگ امکان پذیر است و نباید به عفاف و حجاب سیاسی نگاه کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار