امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87633
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۰
تعداد بازدید: 17
حسین صفوی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس افزود: وزارت بهداشت برای ساماندهی بازار تجهیزات پزشکی علاوه بر قیمت گذاری این کالا بر نظام توزیع ...

حسین صفوی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس افزود: وزارت بهداشت برای ساماندهی بازار تجهیزات پزشکی علاوه بر قیمت گذاری این کالا بر نظام توزیع نیز نظارت خود را بیشتر می‌کند زیرا بسیاری از مشکلات مربوط به قیمت این لوازم به خاطر دخالت واسطه‌ها و دلالان است.

وی گفت: برای این کار شرکتهای مجاز به توزیع و عرضه تجهیزات پزشکی که اجازه فروش و عرضه این اقلام را دارند، معرفی می‌شوند و به این ترتیب سود قانونی و قیمت فروش آنها کاملاً مشخص می‌شود.

مدیر کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو اضافه کرد: به این ترتیب سازمان غذا و دارو از افزایش بدون دلیل قیمت تجهیزات پزشکی ممانعت می‌کند و واسطه‌ها عملاً جایی برای سوء استفاده و افزایش بی‌دلیل قیمت لوازم پزشکی نخواهند داشت.

وی گفت: این اقدام شروع شده و به تدریج کامل می شود، تلاش وزارت بهداشت این است که تا دو ماه آینده فهرست کامل قیمت گذاری همه تجهیزات پزشکی را اعلام کند و بعد از آن دیگر جایی برای افزایش بی دلیل قیمت این تجهیزات و سوء استفاده دلالان در بازار نخواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها