امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87635
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۰
تعداد بازدید: 19
عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و عضو ناظر خانه ملت در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ...

عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و عضو ناظر خانه ملت در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در تشریح آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی اظهار داشت:‌ اکنون در پرونده بحث این وجود دارد که جولانگاه آقای زنجانی کجا بوده است.

وی اضافه کرد: امروز این سوال مطرح است که کدام وزارتخانه، نهاد و سازمان جولانگاه آقای زنجانی بوده و چرا از جولانگاه وی کسی دستگیر نشده است.

رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پرونده بابک زنجانی باید به سمت جولانگاه‌های وی برود، خاطرنشان کرد: اطرافیان بابک زنجانی خارج از دستگاه‌ها به جز یک نفر که زیر نظر است، همگی دستگیر شده‌‌اند، حال باید به سمت جولانگاه‌های وی در وزارتخانه‌ها برویم.

یوسفیان‌ملا همچنین تصریح کرد: اکنون باید به سمت وزارتخانه‌ای برویم که جولانگاه آقای زنجانی است که این امر نزدیک است؛ یک وزارتخانه جولانگاه اصلی بابک زنجانی است و البته وی چند جولانگاه دیگر نیز دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها