امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87640
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در جلسه عصر روز گذشته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در جلسه عصر روز گذشته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی موضوع نظارت و بازرسی از سفارتخانه‌ها و دستگاه‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفته و در نهایت به تصویب رسیده است.

بر این اساس مقرر شده است کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در راستای وظیفه نظارتی خانه ملت، از این پس با اعزام هیئت‌هایی از سوی کمیسیون به کشورهای مختلف، از روند اقدامات، فعالیت‌ها و عملکرد سفارتخانه‌های کشورمان در کشورهای مختلف بازدید کرده و نظارت و بازرسی در این زمینه داشته باشد.

طبق مصوبه روز گذشته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در اولین بازدید کمیسیون مذکور از فعالیت سفارتخانه‌های کشورمان در کشورهای مختلف، به زودی هیئتی از سوی کمیسیون به کشورهای عمان و کویت سفر خواهد کرد تا در جریان روند عملکرد سفارت جمهوری اسلامی ایران در این کشورها قرار گیرد و نظارت داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها