امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87655
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۳
تعداد بازدید: 70
علی بیانی دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون انتخابات سوریه گفت: ...

علی بیانی دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون انتخابات سوریه گفت: انتخابات سوریه و حضور بسیار بالای مردم در پای صندوق‌های رای پیام‌های مهمی را برای جهان و مخصوصا غرب و آمریکا داشت.

بیانی ادامه داد: آمریکا و غرب از گذشته نسبت به برگزاری انتخابات در سوریه واکنش نشان می‌دادند زیرا به خوبی واقعیت را می‌دانستند و یقین داشتند برگزاری انتخابات در سوریه منجبر به رای آوری بسیار بالای بشار اسد می‌شود.

وی با بیان اینکه مسئله سوریه یک زورآزمایی بین ایران آمریکا بود، اضافه کرد: انتخابات سوریه به نوعی دست برتر جمهوری اسلامی ایران را هم در منطقه نشان داد که این موضوع می‌تواند در مذاکرات هسته‌ای به ایران کمک کند.

دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت افزود: امیدواریم این انتخابات باعث شود که آرامش بر سوریه حاکم شود و آمریکا و غرب دست از دخالت و آشوب در این کشور بردارند تا مردم و دولت سوریه در کنار هم با سازندگی و تلاش مشکلات خود را برطرف کنند.

بیانی در خاتمه اظهار داشت: اتفاقات اخیر سوریه و انتخابات پیروزمندانه مردم سوریه می‌تواند درس عبرتی باشد برای کسانی که در کشور ما دم از رابطه و اعتماد به غرب و آمریکا می‌زنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها