امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۲۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87657
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۳
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر سرلشکر حسین حسنی سعدی معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح، در ششمین ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر سرلشکر حسین حسنی سعدی معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح، در ششمین جشنواره جوان سرباز که امروز صبح برگزار شد، طی سخنانی با تاکید بر اینکه ما باید به سربازان شخصیت داده و زمینه را برای انجام بی دغدغه خدمت آنها فراهم کنیم، تصریح کرد: باید تلاش کنیم ارزش خدمت سربازی به جامعه معرفی شود تا مردم بدانند در پناه امنیتی که از وجود آنها حاصل می‌شود، زندگی می‌کنند.

سرلشکر سعدی در عین حال خاطرنشان کرد: قدر این امنیت را مردم قصرشیرین، گیلانغرب، دزفول، اهواز و خرمشهر می‌دانند.

وی با بیان اینکه بیشترین مسئولین دولت و نظام کسانی هستند که در دفاع مقدس شرکت داشتند، گفت: برخی افراد که از خدمت سربازی انتقاد می‌کنند، کسانی‌اند که اصلا جنگ را حس نکرده و صدای گلوله را نشنیدند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: البته من نمی‌گویم که کار ما بی نقص است، ممکن است ضعف‌هایی هم داشته باشیم ولی نباید همه این قدرت را زیر سوال برد.

سرلشکر سعدی ضمن تشکر از مجلس بابت وضع قانونی که موجب می شود همه افراد به سربازی بروند، گفت: باید به افرادی که خدمت وظیفه را گذراندند، امتیاز بدهیم و این امتیازات نباید به کسانی که از سربازی فرار کرده‌اند، داده شود.

وی در پایان خواسنتار جمع آوری خاطرات تمامی سربازانی شد که در ایام دفاع مقدس در جبهه ها حضور داشتند و نام این کتاب را هم «ارزش سرباز» عنوان کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار