امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87658
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۳
تعداد بازدید: 34
حمیدرضا ترقی مسئول روابط بین‌الملل حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد تحولات ...

حمیدرضا ترقی مسئول روابط بین‌الملل حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد تحولات سوریه، اظهار داشت: انتخابات سوریه نشان دهنده گرایش مردم به مقامات و سیاست‌های دولت بود بنابراین این انتخابات شکست سیاست‌های آمریکا، غرب و مرتجعین منطقه تلقی می‌شود.

وی افزود: حضور باشکوه مردم سوریه پای صندوق‌های رای نشان داد که مخالفان دولت بشار اسد از پایگاه اجتماعی و مردمی ضعیفی برخوردار هستند و یا به تعبیر دیگر هیچ پایگاهی ندارند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: مردم سوریه به صحنه آمدند تا بار دیگر میزان تنفر خود از غرب و مرتجعین منطقه را اعلام کنند و به عبارت دیگر رأی مردم تبلور تنفر از آمریکا و صهیونیست‌ها بود.

 وی در ادامه به تلاش برخی رسانه‌ها و کشورهای غربی برای زیر سؤال بردن مشروعیت انتخابات سوریه اشاره و تصریح کرد: حضور گسترده مردم سوریه در حضور ناظران بین‌المللی به قدری بزرگ بود که غربی‌ها ناچار به پذیرش این حقیقت خواهند بود.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی همچنین گفت: آمریکا، اروپا و مرتجعین منطقه به خوبی فهمیدند که اگر دموکراسی در خاورمیانه تحقق یابد، همانگونه که مردم سوریه رای خود را برخلاف خواست غربی‌ها به صندوق انداختند مردم دیگر کشورها نیز بر همین جهت حرکت خواهند کرد به تعبیر دیگر خاورمیانه جای دست نشانده ها نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها