امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87677
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۳
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار حوزه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در حاشیه عیادت از آیت‌الله ...

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در حاشیه عیادت از آیت‌الله مهدوی کنی در جمع خبرنگاران درباره وضعیت درمانی رئیس مجلس خبرگان گفت: من در زمینه پزشکی تخصصی ندارم ولی ظاهرا حال ایشان رو به بهبود است و امیدوارم خطر رفع شود.

وی با اشاره به جایگاه علمی آیت‌الله مهدوی کنی اظهار داشت: وجه دانشگاهی ایشان برای ما که با مراکز دانشگاهی و پارک‌های علمی و فناوری سر و کار داریم بسیار مهم و مورد توجه است.

ستاری ریاست آیت‌الله مهدوی کنی بر دانشگاه امام صادق و ارایه ده ها مقاله پژوهشی از سوی ایشان را یادآور شد و افزود: آیت‌الله مهدوی کنی از پژوهشگران زبده کشور در عرصه فعالیت خود هستند و همین وجهه است که موجب علاقه قشر دانشگاهی به ایشان شده است.

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با بیان اینکه باید بر روی ویژگی‌هایی از آیت‌الله مهدوی کنی توجه کنیم که کمتر به آن پرداخته شده گفت: فکر می‌کنم بخشی که کمتر از آن تعریف شده وجهه دانشگاهی ایشان است که باید بر روی آن تاکید شود. آن هم به عنوان رئیس‌دانشگاهی که یکی از مهم‌ترین مراکز در حوزه علوم انسانی است.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری نسبت به فعالیت در حوزه علوم انسانی خاطرنشان کرد: آیت‌الله مهدوی کنی یک ستون در حوزه علوم انسانی هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها