امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۲۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87678
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۳
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی صبح امروز دوشنبه برای ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی صبح امروز دوشنبه برای بررسی پیش‌نویس اولیه تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد با روسای سابق این دانشگاه نشستی را برگزار کردند.

قاسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس، در بیان جزئیات این جلسه گفت: در این جلسه که با حضور آقایان جاسبی و دانشجو برگزار شد، سوالات نمایندگان مطرح و توضیحات روسای سابق دانشگاه آزاد را استماع کردیم.

وی با بیان اینکه جلسه مذکور در راستای روند قانونی تحقیق و تفحص برگزار شد، اظهار داشت:‌ پس از تهیه گزارش اولیه، ‌گزارش برای مسئولان ذی‌ربط فرستاده می‌شود که آنها می‌توانند به صورت لایحه یا در جلسه حضوری از خود دفاع کنند.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آقایان جاسبی و دانشجو با حضور در جمع اعضای کمیسیون آموزش به سوالات پاسخ داده و توضیحات‌شان را بیان کردند، افزود: قرار بر این شد اگر مستنداتی برای پاسخ به سوالات دارند برای کمیسیون ارسال کنند.

جعفری خاطرنشان کرد: آقای جاسبی در جلسه این موضوع را مطرح کرد که گزارش به نوعی تهیه شود که تمام مباحث متوجه وی نباشد، زیرا بسیاری از تصمیمات در هیأت موسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد گرفته می‌شد؛ آقای جاسبی بیان کرد که من فقط مجری تصمیمات بودم و یک رأی داشتم.

وی تصریح کرد: ‌آقای جاسبی در جمع اعضای گفت که آقای هاشمی بیان کرده بود که از سایر اعضای هیأت موسس دانشگاه وکالت دارد که البته اعضای کمیسیون مباحث حقوقی درباره این وکالت را بیان کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار