امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87682
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۴۸
تعداد بازدید: 108
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حسن روحانی و عبدالله گل پس از دیدار و ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حسن روحانی و عبدالله گل پس از دیدار و گفت‌وگوی دو جانبه که در آن مهمترین مسائل مورد علاقه دو طرف در عرصه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی مورد بحث قرار گرفت، در مراسم امضای اسناد همکاری مشترک حضور یافتند.

موافقتنامه تولید فیلم مشترک، برنامه مبادلات فرهنگی علمی و آموزشی، برنامه اجرایی همکاری گردشگری، برنامه اجرایی میراث فرهنگی، همکاری‌های پستی، همکاری‌های موسسات استاندارد، ضمیمه توافقنامه گمرکی (سرواسن دره)، ضمیمه توافقنامه گمرکی (رازی کاپی کوی)، سند همکاری در مسایل مربوط به ثبت احوال اتباع دو کشور و سند مربوط به سرمایه‌گذاری دو کشور 10 سندی بود که در این مراسم به امضای مقام‌های بلند پایه ایران و ترکیه رسید.

رئیس‌جمهوری را در سفر رسمی 2 روزه به ترکیه، وزیران خارجه، راه و شهرسازی، نفت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، کشور، فرهنگ و ارشاد اسلامی و اقتصاد، رئیس دفتر رئیس‌جمهوری و رئیس کل بانک مرکزی و حسین فریدون دستیار ویژه رئیس‌جمهوری همراهی می‌کنند.

روحانی پس از ورود به آنکارا از سوی "عبدالله گل" رئیس‌جمهوری ترکیه در کاخ ریاست جمهوری این کشور، مورد استقبال رسمی قرار گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها