امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۹:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87683
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۴۸
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرنگار قضایی فارس حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در شصت و سومین نشست خبری خود اظهار داشت: کسانی که فرهنگ ابتذال ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در شصت و سومین نشست خبری خود اظهار داشت: کسانی که فرهنگ ابتذال را ترویج می‌دهند و در کشور اسلامی بر خلاف قانون و شرع و برخلاف خواسته ملت مسلمان

بی‌عفتی، بی‌اخلاقی و بی‌حجابی را ترویج و دامن می‌زنند بدانند که این کشور کشور اسلامی است و مردم متدین هستند و قانون اجازه چنین کاری را به آنها نمی‌دهد.

سخنگوی قوه قضائیه گفت این توصیه و سفارش همیشگی نیست چرا که اگر آنها به اقدامات مجرمانه خود ادامه دهند دستگاه‌های ذیربط نیروی انتظامی و قوه قضائیه با آنها برخورد می‌کند.

محسنی اژه‌ای ادامه داد ما از نیروی انتظامی که با جرائم مشهود برخورد می‌کند تشکر می‌کنیم و مصرانه می‌خواهیم افراد معدودی که فضای جامعه اسلامی را به هم می‌زنند و به خصوص آنهایی که به صورت باندی و گروهی با برنامه‌ریزی اقدام به این گونه کارهای خلاف می‌کنند حتما شناسایی کنند حتی اگر نیاز بود  از سیستم اطلاعاتی کمک بگیرد و این باندها را به دستگاه قضایی معرفی کند.

سخنگوی قوه قضائیه ادامه داد: دستگاه قضایی از اقدامات درست نیروی انتظامی حمایت می‌کند و به دادستان توصیه شده از ضابطین بخواهند با این باندها برخورد کنند.
ادامه دارد....
انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها